Три місяці, два рази на тиждень, по 2-3 години!

Базовий Курс

У наш час проводиться безліч курсів з Ведичної Астрології Джйотиш і кожен викладач стверджує, що він особливий. Проводячи щорічний фестиваль астрологів “Джйоті Фест”, з кожним роком ми все більше стикаємося з людьми, які виклавши величезні суми за навчання, залишаються незадоволені, тому що відчувають що не отримали обіцяного прогресу і розуміння.

Це відбувається тому, що з усього вибору сучасних викладачів тільки деякі навчалися Джйотиш в істинно ведичне стилі і отримали від Гуру наукові знання і розуміння життя в Джйотиш.

У стародавні часи Джйотиш не передавалося тому хто хотів зовнішнього піару, та міг заплатити хорошу суму. Це знання передавалося тільки людям, які були виключно культурні і дійсно горіли бажанням знайти вище розуміння Всесвіту, хто бачив за зірками Божественні енергії, хто хотів долучитися до вищої культури, зрозуміти те сяйво, що йде від Сонця, від Місяця, від зірок, те сяйво що дає та підтримує Життя у Всесвіті.

Ми намагаємося зробити базове навчання по Джйотиш доступним тим, хто палко бажає зрозуміти світ так як його бачать люди що усвідомили велич і таємницю Всесвіту, тим хто готовий стати Джйотиша – сяючим носієм Джйоті – Світла Вед, Світла Божественних Знань

 
Дуже збалансований курс, розрахований на три місяці, по два рази в тиждень, заняття тривати 2-3 години. Курс ведуть викладачі різних шкіл, які навчалися Джйотиш в істинно ведичне стилі і отримали від Гуру наукові знання і розуміння життя в Джйотиш.

Ми зробили базове навчання по Джйотиш доступним, турботливим і уважним. Кожен учень вибирає собі куратора, який буде доступний йому протягом усього курсу. Участь такого наставника неоціненно, так як учень зможе не успукая нічого і не відволікаючись на дрібниці, зануритися в навчання Джйотиш, повністю зрозуміти і опанувати всіма аспектами цього знання…

Цей курс для справжніх цінителів Відичного знання і Тайн Всесвіту! Для тих, хто палко бажає зрозуміти світ так як його бачать люди усвідомили велич і таємницю Джйотиш! Для тих хто готові стати Джйотиша – сяючим носієм Джйотиша – Світла Істини Божественних Знань!

Оплата: пожертвування за весь курс – 108 дол.

Опис тем курсу:

1-й блок:
1. Знайомство із групою. Знання Герба, Статуту та Етикету Астрологів АВАУ, Опис правил навчання. Проведення поклоніння Богині Знань – Сарасваті та посвячення на початок вивчення Ведичного Знання. Перший урок: Опис науки Джйотиш, місце Джйотиш у Ведах, відмінність Ведичної освіти та підходу до навчання. Основні поняття Ведичного знання та бачення світу та людини в ньому.
2. Ведична космологія. Духовні світи, початок творіння, створення Всесвіту та його призначення. Поява Вішну, Шиви та Брахми. Різні точки бачення Всесвіту. Ось і коло всесвіту розуміння планет як вищих істот наділених владою та силою від Бога. Засновники людських цивілізацій. Становище Землі та інших планет.
3. Екліптика. Сидеричний, тропічний зодіак. Зміни положення Землі та Зірок, Айанамша. Плоди народження у Ведичний рік (Самватсара), півріччя (Аяна), сезон (Ріту), місяць (Масу).

2-й блок:
4. Вивчення календаря Панчанг – п'ять сил Природи. Опис двох типів трактування Панчанги. Як виявляються і впливають на світ і свідомість людини дні тижня, фази Місяця, сузір'я, частини дня та взаємне розташування Місяця, Сонця та Землі. Передбачення по Панчанг, пошук сприятливого часу для початку різних справ по Панчанг.
5. Планети (Грахи). Опис Планет їх сили та прояви в нашому житті. Опис напівбогів, що управляють Грахами та джерела їх сили. Авастхи – Опис стану планет за їхнім становищем, їхня дружба і ворожнеча, планетні війни, ретроградність, їхня сприятливість і руйнівність. Вивчення Наваграха Стотри та інших мантр та молитов.
6. Сузір'я (Раші). Опис Сонячних Сузір'їв та їхнього впливу на природу Землі та істот, що населяють нашу планету. Планетарні та знакові аспекти (Граха дрішті, Раші дрішті). Опис Всесвітньої форми Бога (Калу Пуруша). Розуміння становища Бога Сонця як головного божества Джьотіш і володаря планет. Вивчення Сурья Мантр та Стотр.

3-й блок:
7. Дома гороскопу (Бхави). Положення Землі щодо екліптики. Сигніфікатори бхави як головні потреби людського буття. Опис  гороскопу.
8. Побудова карти «вручну». Вивчення координат космосу. Ефемериди, аянамша, складання гороскопу та розуміння руху планет.
9. Бхава Йоги – Опис присутності господарів будинків в інших будинках. Опис різних висхідних знаків.

4-й блок:
10. Побудова необхідних дробних карт до Д-12, Трактування різних напрямів життя людини за складеними дробовими картками. Вивчення сили та слабкості Будинків гороскопу та Дробних карт, складання та застосування Вімшопаку Балу, та зведених таблиць дробових карт.

5-й блок:
11. Знайомство з різними системами побудови періодів Життя, Вімшотарі даші та опис її трактування.

6-й блок:
12. Адхана Лагна – гороскоп зачаття, гороскоп внутрішньоутробного розвитку. Визначення сприятливого часу зачаття. Визначення несприятливого часу під час вагітності. Як знайти та зробити захисні упаї.
13. Йоги ураження дитини, матері чи батька. Оточення під час народження, балу арішта йоги – як визначати життя дитини перші 4,8,12 років, як знаходити упаї та як їх проводити.

7-й блок:
14. Маха Пуруша Йоги – визначення призначення, величі та успішності людини.
15. Пашу Йоги – визначення проблем та поразок життя людини.

8-блок:
16. Розрахунок та трактування транзитів планет, розрахунок та опис Саде-Саті, більш докладне пояснення періодів життя людини.

9-й блок:
17. Прості та складніші правила, розрахунки та інтерпретації сумісності партнерів. Для бізнесу, подружжя, дружби.

10-й блок:
18. Як проводити консультації, як складати гороскоп.
19. Як навчатися та як підтримувати необхідний рівень знання та кваліфікації. Поклоніння Іштадеву, зв'язок із Гуру, Богом та іншими астрологами.

11-й блок:
Підготовка до іспитів. Іспит.
Зустріч, вручення Дипломів.

Судхіра Дас
куратор проекту Базового навчання Джьотіш

Учень Шріли Ніранжани Свамі Махараджа, у ланцюзі Вайшнавської Учнівської спадкоємності, диплом про закінчення з відзнакою Київської Ведичної Духовної Академії Свідомості Крішни в Україні. Диплом про закінчення з відзнакою Валмікі Відьяпітх Коледж, м. Катманду, Непал. Джьотіш та Самскари. Учень Кешава Бхандарі у Васіштха Джьотіш та Тантру. Ініційований учень Бадарі Упадхьяя у Парашара-Джйотіш.
— Ведичний астролог міжнародного класу. Джьотіш Гуру з 2010 року. Голова Правління АВАУ, один із засновників Асоціації Ведичних Астрологів України (АВАУ), Директор Школи Ведичних Знань “Сур'я”. Практикуючий Джьотіш, таролог, йог, письменник. Автор книг “Панчанга – П'ять гілок Успіху”, “Ведичне Магічне Таро”. Практика консультування та викладання в Україні, Індії, Непалі, Китаї, Польщі, Росії.

Надішліть нам свої дані або приєднуйтесь до спільноти учнів АВАУ у Viber групі – “АВАУ, Джьотіш, Базовий”

Оплата за навчання: 36 дол – на місяць, або 108 дол. – За весь курс.
Перераховуйте оплату та реєструйтесь, залишилося зовсім мало часу!

Реквізити для оплати: Україна. Банк ПУМБ, код ЕДРПОУ 42936093, МФО 334851, поточний рахунок UA173348510000000002600194720 , Громадська Організація «Асоціація Ведичних Астрологів України».

Описание Базового курса
О Базовом курсе