Герб

Герб громадської організації
«АСОЦІАЦІЯ ВЕДИЧНИХ АСТРОЛОГІВ УКРАЇНИ»

Веди, стверджують що Сонце – не просто розпечений шар, але планета на якій живуть Божественні істоти, у яких тіло має світлоносну, вогневу природу. Сонце – володар неба, на санскриті, його називають Сурья, той хто просвітлює, пробуджує і розсіює темноту і страхи. Сонце – повелитель часу, тому Сонце являється найбільш важливим божеством Джйотіш.

Орел Гаруда відомий як той хто з'явився щоб розсіяти печалі праведників і позбавити світ від обману і шахрайства. У Ведах Гаруда описаний як носій Господа Вішну, який управляє силами захисту, чесноти і підтримки. На Гербі він показаний з розкритими крилами, показуючи людям, що Господь захищає і підтримує весь світ і що під Його заступництвом нам нема чого боятися. Лотос символізує собою, чистоту свідомості, мотивів і прагнення росту до досконалості пізнання.

Оливкові гілки нагадують нам що про те що ми спадкоємці великої слави Ведичних Астрологів минулого. Джйотіш, як наука, був складений великими мудрецями минулого, які своїм розумом охопили весь всесвіт і залишили нам найвидатніші та найдокладніші знання взаємодії людини і Всесвіту.