ВПЕРШЕ У ВАШОМУ МІСТІ !
“ДЖЙОТІ GO”
Тур АВАУ.

Лекції по Джйотіш та прикладним знанням Вед.

Джйоті GO Тур

Лекції популярних ведичних знань, які вже тісно увійшли в наше життя, проводять визнані сертифіковані фахівці в цих напрямках. На цих зустрічах ви дізнаєтесь про історію виникнення, а також практичні цінності цих найдавніших наук світу.

Астрологія, на санскриті відома як Джйотіш, була описана як чиста, детальна наука про взаємодію людини і всесвіту. За довго до виникнення грецької або римської цивілізації, в найдавніших на землі писаннях – Ведах, ця наука вже детально описувала прагнення розвитку людини як в цивілізованому, громадському напрямку, так і індивідуальному, особистісному. Астрологія дала світу найбільш важливий винахід – календарі засновані на циклах найважливіших планет всесвіту і довела що світ навколо нас сповнений життя і знання.

Наука Йоги докладно описує тіло людини, його енергетичні центри і з'єднання. Знання і практика йоги вчить як за допомогою простих фізичних вправ, правильного харчування і відпочинку, можна очистити і зміцнити тіло, розум і дух і зробити людину бадьорою і тверезомислячою.

Наука Васту, описує простір навколо нас, розділяє його по магнетичним і більш тонким впливам різних сторін світу. Васту вчить як за допомогою правильного розташування предметів, в будинку і навколо нього, можна створити гармонійне місце для життя, роботи, відпочинку, навчання, усамітнення, інтиму і ін.

Ці знання дуже корисні та важливі. Прості поради фахівців допоможуть вам зробити ваше життя більш якісним і процвітаючим. На лекціях ви дізнаєтеся прості і важливі кроки до гармонії у вашій родині, а також для розвитку бізнесу, громадського та особистого життя.

Наші фахівці поділяться з вами знаннями, особистим досвідом і порадами.

Координатор проекту – Судхіра Прабху / Сергій

Голова Правління АВАУ, Директор Школи Ведических Знань “Сурья”, Ведичний астролог міжнародного класу. Ведичний брахман, Пандіт, Джйотіш Гуру, Таролог, йог, письменник.
Учень Шріли Ніранжани Свамі Махараджа, в ланцюзі вайшнавский учнівської приймальності, диплом про закінчення з відзнакою Київської Ведичної Духовної Академії Свідомості Крішни в Україні, диплом про закінчення з відзнакою Валмікі Відьяпітх Коледж, Катманду, Непал.
Учень Кешава Бхандарі в Васиштха Джйотиш і Тантру. Ініційований учень Бадари Упадхьяя в Парашара-Джйотиш
Автор книг “Панчанга – П'ять гілок Успіху”, “Ведичне Магічне Таро”.
Практика консультування та викладання у: Непалі, Україні, Індії, Китаї, Польщі, Росії.

Що ви дізнаєтесь за 3 дні

орієнтовна програма лекцій, в кожному місті

День 1
 
Слайд-шоу Лекція.
“Велич Вед”, Місце прикладних наук у Ведах, їх цінність та призначення.
Психологія та мета життя людини, напрямки розвитку цівілізації та особистості.
День 2
 
Слайд-шоу Лекція.
Можливості інструментів прикладних наук – Джйотіш, Васту, Йога.
Практичні приклади.
Допомога, питання-відповіді
День 3
 
Вільна зустріч.
Питання – відповіді, проведення майстер класів, ведичних церемоній.

Формат зустрічі слайд презентації. Всі лекції будуть про Веди, про ведичний підході до життя, і особливо про практичність застосування прикладних ведичних наук. Астрологія-Джйотіш – розуміння долі через гороскоп. Васту – облаштування будинку і навколишнього простору , наділення будинку гармонією, створення місця Сили. Йога – Досягнення здорового тіла і свідомості, як ми влаштовані і що можна зробити щоб поліпшити карму.

ВАСТУ

Це Знання дасть Вам розуміння, наскільки ваш будинок, квартира, кімната важливі для вашого процвітання і досягнення бажаного. Ми розповімо Вам про рух енергії в просторі вашого житла і як вона впливає на всіх, хто живе в ньому. Навчимо визначати зони, які впливають на сімейні відносини, на фінансове благополуччя і на здоров'я фізичне і ментальне.
А також розповімо, як дотримання деяких простих правил поліпшить енергетичну атмосферу в домі, а значить і все Ваше життя. ))

ЙОГА

Через йогу ми можемо зрозуміти силу свого тіла і використовувати його можливості для досягнення бажаного.
Розповімо важливість турботи про тіло, і навчимо, як правильно накопичувати енергію в ньому для щасливого життя. Ми обговоримо важливість не тільки фізичної складової асан, а й духовного наповнення свідомості.

ДЖЙОТІШ
ВЕДИЧНА АСТРОЛОГІЯ

У цьому розділі ми розберемо, як зрозуміти і слідувати нашій внутрішньої природі і особистості. Через Знання Ведичної Астрології кожен знайде відповіді на різні життєві питання.
Як ми пов'язані зі світом і що таке календар і гороскоп? Як зробити календар і гороскоп самому собі? За якими показниками знаходити відповіді на важливі питання і завдання життя? У якій сфері діяльності зможу зробити кар'єру? В якій професії мої джерела доходу? Що заважає бути здоровим? В яку діяльність направити дитини? Коли я одружуся / вийду заміж? І багато іншого.
Ми дамо важливі знання як планувати важливі справи, як вибрати вдалу дату для різних заходів, таких як початок різних проектів, підписання договорів, покупка / продаж майна, весілля і багато іншого.

Тур “Джйоті Go” проводитися Громадською Організацією АВАУ (Асоціація Ведичниих Астрологів України), з метою знайомства громадськості з стародавньою спадщиною ведичної цивілізації.

З усіх питань і пропозицій, звертайтеся до орг. комітету за телефонами:
+380988850108 – Сергій +380979608353 – Оксана.