Ведичний планетарій

Створення Ведичного Планетарію це неминуча фаза в поширенні Ведичного знання та культури. Завдяки наочності, яку може надати планетарій, ми зможемо показати сучасному суспільству розуміння реальності, і природу виникнення життя у Всесвіті і її сенс, так як це описано в Ведах!
 
У храмі-планетарії буде представлена об'ємна модель будови Всесвіту, яка буде наочно показати явища космосу, такі як рух планет, світил і созвездій. Ми покажемо, як відбувається зміна клімату, як виникають затемнення, змінюються місячні фази, як відбувається зміна дня і ночі. Будь-який бажаючий зможе побачити, що знаходиться за межами нашого всесвіту, вище матеріального світу, де знаходяться вічні планети духовного світу.

Ведичний Планетарій

Ведичний Планетарій – основа свідомості майбутнього

Ведичні науки, і їх прикладні частини, як аюрведа, астрологія, Васту, йога, і інші, все більше і більше стають затребувані і популярні. За прогнозами мудреців давнини Ведична культура і Ведичні знання знову розкриються в своїй повноті і силі, і стануть найбільш прийнятними в свідомості людей нашого століття. У Ведах астрологію називають Очима Вед, саме тому, що через знання про Всесвіт людина зможе природним чином побачити, як йому жити гармонійно і щасливо. Ці знання розповідають, як бути успішним у всіх процесах життя, на рівні здоров'я, взаємодії з іншими людьми, з природою, всесвітом і, врешті-решт, з самим Создателем.В наш час по всьому світу відкриті тисячі шкіл по Ведичної астрології Джйотиш. Всі вони допомагають людям розкрити для себе життя, яка гармонійно пов'язана з законами нашого внутрішнього і зовнішнього світу. Ці закони лежать в основі творіння і підтримки нашого всесвіту. Ведичний планетарій, над створенням якого ми працюємо, візьме на себе роль ведичного освітнього центру, в якому ми зможемо представити Ведичні знання в науковому і логічно зрозумілою для нашого мислення світлі. Наш Духовний Учитель просив нас подати ведичні знання для розумного класу людей так, щоб кожен зміг побачити і оцінити наскільки практичним, гуманним і дивно витонченим є характер Творця.

Ведична модель нашого всесвіту

Ведична модель всесвіту дуже схожа з тими описами, які ми частково знаходимо в стародавніх працях іудаїзму, єгипетських хроніках, раннього християнства, і в стародавніх арабських знаннях про космос.

У храмі-планетарії буде представлена об'ємна модель будови Всесвіту, яка буде наочно показати явища космосу, такі як рух планет, світил і сузір'їв. Ми покажемо, як відбувається зміна клімату, як виникають затемнення, змінюються місячні фази, як відбувається зміна дня і ночі.

А також що знаходиться за межами нашого всесвіту, вище матеріального світу, де знаходяться вічні планети духовного світу.

Планетарій стане реальністю

Ми щиро запрошуємо вас брати участь в цьому проекті, будемо вдячні за будь-яке ваше участь і допомогу.

Кожна розумна людина намагається поліпшити цей світ, і немає кращого служіння миру, ніж поширення досконалого знання на благо всіх його мешканців.

Це принципи простого життя і піднесеного мислення, заради блага світу і всього живого в нашому спільному домі, під ім'ям Всесвіт

Місія

Цей храм стане новою віхою в поширенні Ведичної думки і розуміння оточуючого нас світу.

Вічні принципи природного способу життя, служіння Богу і єднання з Його творінням були даними Самим Творцем усього видимого і не видимого нами світу, і описані в Ведах …