Подивіться на список справ у яких ми є фахівцями,
може вам вже потрібно звернутися до нас.

Послуги

Складання Гороскопу та Астрологічні консультації

1. Складання персонального гороскопу, що включає натальну карту народження та інші необхідні карти, їх розрахунки та описи, життєві періоди, описи призначення, професійності, особливих талантів, довголіття, здоров'я, проблемних місць, важких періодів і т.д.

2. Коригування та перебування часу народження, якщо вона була втрачена.

3. Підбір сприятливих дати та часу для початку будь-якої важливої ​​життєвої події.

4. Підбір сприятливого імені, виходячи з найбільш сприятливих вібрацій впливають на свідомість.

5. Підбір сприятливого часу для зачаття шляхетної дитини та консультування з цього питання.

6. Упорядкування гороскопів сумісності для: бізнес-партнерів, компаньйонів, подружжя.

7. Обчислення сприятливих і сприятливих періодів життя, складання гороскопу на конкретний важливий період.

Корекційні та захисні заходи та методи

Для покращення енергетичного, духовного, ментального та фізичного стану людини:
* Вивчення та виправлення слабких сторін гороскопу, які відбиваються на свідомості та життя людини, підбір сприятливих амулетів, проведення ягьи та необхідних обрядів.
* Проведення вогненних обрядів Яг'ї.
* Виготовлення захисних янтр, амулетів.
* Підбір відповідних мантр та обрядів.

Проведення ведичних обрядів яг’ї, молитв та обрядів, для покращення долі предків

Проведення ведичних молитов та обрядів, для покращення долі предків, захисту та усунення можливих впливів тонких сутностей на свідомість та життя людини

Організовуємо подорожі та паломництва до святих місць Індії, Непалу, Тибету.

Організовуємо та проводимо ретрити та семінари, для підвищення знань у Джьотіш, а також для розвитку та зміцнення особистої духовної практики

Підбір сприятливих Янтр та Мантр

Янтра із санскриту це слово можна перевезти також як «щоб приборкати», «те, що закріплює, опора, підтримка». Це графічне зображення світової сили, амулети чи регулятори енергії у приміщенні. Всі янтри підбираються строго з даними вашого гороскопа, у створенні дуже важливі такі чинники як: час, місце, свідомість (кваліфікація) що створює Янтру, проведення обряду для божества Янтри.
Янтри застосовують як візуальні інструменти, що служать для концентрації уваги при медитаціях, як доповнення до мантр та молитов. Янтри символічно зображують енергетичні структури різних божеств, оскільки вони бачилися їх творцям, і є зберігачами енергії цих божеств. Янтри не є іконами, точніше янтра розуміється, як магічний пристрій, який пробуджує духовну енергію. Також янтри часто використовують для прикраси храмів і будинків, або місць, де потрібно створити особливу енергетику, тому специфіка Янтр практично безмежна.

Мантра це вібрація, що покликана захистити наш розум від несприятливого впливу невігластва, одухотворити його, зробити сильним і підняти, всі мантри були принесені в нашу реальність, вселенським мудрецями або втіленням Бога, у кожної мантри є своє Божество, свій розмір і ритм повторення, а також своя особлива сила …
Підбір індивідуальних мантр враховує вашу особливість та бажання душі. Грунтуючись на вашому гороскопі та розумінні внутрішньої природи, ми підберемо для вас сприятливі мантри для корекції та покращення вашої духовної, ментальної та тілесної сили, бізнесу та ін.