Наші нові програми, ретрити, та інші новини…
Докладніше про нас у:
FB, VIBER, YouTube

Події

Ганеша Чатуртхі та Перша Посвята у Джйотіша Папрампару

31 Серпня  2022 року, ми запрошуємо усіх послідовників та шанувальників Вед та астрології Джйотіш, на святкування Ганеша Чатутхі у Львів та посвяти учнів АВАУ у Джйотіша Парампару.

Це дуже цікава подія, ви взнаєте історії Ганеша, зможете прийняти участь у омовіні Божества Ганеша, послухати пісні про Шиву, Ганешу, та скуштувати смаколики індійської кухні. Ввечері буде ягья для шанування Ганеша.
Подія організована львівською філією АВАУ ( avau.info )
Подробиці можна взнати по
т. 0988850108 Сергій

Більш детальна інформація  по кнопці ))

20-23 Січня 2022г.
“Справжня Казка Джйотіш”
Зимовий Ретрит-Конференція.

Приглашаем Вас на зимнюю Конференцию Ведической Астрологии в прекрасный город Львов, историческую жемчужину Украины. Прекрасные парки и исторические памятники, места духовной силы и общество Джйотиш астрологов, которые поделятся с вами своими практическими навыками и вдохновением… Ждем Вас !

Мы хотим дать возможность, тем кто интересуется и любит Джйотиш, обменятся опытом и практическими наработками в консультировании и преподавании.

Этот ретрит будет интересен и полезен как начинающим астрологам так и тем кто хочет узнать о Ведической Культуре, ценностях, образе жизни и конечно же астрологии.

Будут представлены техники для которых даже не нужно составлять гороскоп, но которые работают для всех людей и даже если вы не астролог и даже если просто любите природу и жизнь …

Поэтому практическая польза посещения ретрита – просто Бесценна !

Вы узнаете о новых практических разработках Джйотиш. Вместе с профессионалами вы освоите приемы и техники, как еще лучше анализировать гороскопы и календарь, а также увидите прекрасные презентации по старым, вечным, классическим темам Джйотиш.

После регистрации мы добавим вас в Wiber группу и будем сообщать вам обо всех новостях !

Конференция будет проходить в удобном, хорошо расположенном и прекрасно оборудованном место.

Зал вместе с кафе, и всеми нужными нам приспособлениями, для лекций, отдыха, и уединенного время провождения….

Образовательная Кофейня “SMART CUP”. https://smartcup.world/

Это современный Львов, это место в котором хочет быть каждый !Личное общение не заменит никакая видео трансляция !!! Стоимость регистрации – 50$

Подробную информацию о Конференции вы найдете в Wiber группе Конференции.

Все вопросы участия можно задать по т. +380988850108, Судхира Д.

Виїзна програма АВАУ.
“Джйоті Go Тур”, публічні лекції.
Астрологія, Йога, Васту.

Лекції по популярним ведичним напрямкам, які вже щільно увійшли в наше життя, проводять визнані, сертифіковані фахівці в цих напрямках. На цих зустрічах ви дізнаєтеся історію виникнення, а також практичні цінності цих найдавніших наук світу…
Ви можете замовити виїзд нашої группи по т. +380988850108

Астрологія, на санскриті відома як Джйотіш

… була описана як ясна, детальна наука про взаємодію людини і всесвіту. За довго до виникнення грецької або римської цивілізації, в найдавніших на землі писаннях – Ведах, ця наука вже детально описувала устремління розвитку людини як в цивілізованому, громадському напрямку, так і індивідуальному, особистісному. Астрологія дала світу найбільш важливий винахід – календарі засновані на циклах найважливіших планет всесвіту і довела що світ навколо нас сповнений життя і знання.

Йога

… докладно описує тіло людини, його енергетичні центри і з'єднання. Знання і практика йоги вчить як за допомогою простих фізичних вправ, правильного харчування і відпочинку, можна очистити і зміцнити тіло, розум і дух і зробити людину бадьорою і тверезомислячою.

Наука Васту

… описує простір навколо нас, розділяє його по магнетичним і більш тонким впливам різних сторін світу.
Васту вчить як за допомогою правильного розташування предметів, в будинку і навколо нього, можна створити гармонійне місце для життя, роботи, відпочинку, навчання, усамітнення, інтиму і ін.

Ці знання

дуже корисні і важливі і прості поради фахівців допоможуть вам зробити ваше життя більш якісним і процвітаючим. На лекціях ви дізнаєтеся прості і важливі кроки до гармонії у вашій родині, а також у розвитку бізнесу, громадського та особистого життя.
Наші фахівці поділяться з вами знаннями, особистим досвідом і порадами.

Тур “Джйоті Go”

Проводитися Громадською Організацією АВАУ (Асоціація Ведических Астрологів України), з метою ознайомлення громадськості з древньою спадщиною ведичної цивілізації.
З усіх питань і пропозицій, звертайтеся до орг. комітету за телефонами:
+380988850108 – Сергій, +380979608353 – Оксана.
Для того щоб прийняти участь у лекціях треба зареєструватися та зробити невеличке пожертвування.
Зробити оплату-пожертвування можна на картку
Моно Банк 5375 4141 1348 5758
Приват Банк 5168 7422 3362 5056